Hakkımızda

Sanatın estetik ve entelektüel hazzını bir nebze daha yaşamak ve yaşatmak için kurulmuştur Art Academy İzmir.

Art Academy İzmir’liler bilirler ki ; yetenekle çalışma birleştiğinde yapılamayacak hiçbir şey yoktur. Yetenek geliştirilebilirdir ve herkeste vardır. Çalışma ise bizim işimizdir.

“Yetiştirilecek öğrencilerimiz gelecekteki sanatçı dostlarımızdır” düşüncesiyle Art Academy İzmir çalışanları, öğrencilerinin üzerinde titizlikle duracak, var güçleriyle tüm bilgi-görgü ve deneyimlerini öğrencilerine aktaracaklardır. İlmik ilmik dokuyup, “dünyalara bedel olan” sanat insanları oluşturma özlemidir bu çaba.

Art Academy İzmir’e gelecek öğrenciler akıllarının en büyük hazineleri olduğunu kavrayacak, bunun kalbe nasıl taşınacağını yön göstericileriyle beraber öğrenecek ve üretimlerini paylaşma olanağına kavuşacaklardır.

Oyundan Tiyatroya ; Ritimden Müziğe ; Danstan Baleye ; Fotoğraftan Sinemaya ; Yazıdan Yazarlığa değin birçok estetik alanda :

Drama kulübüyle tüm yaş grubu çocuklarımızın çağdaş bireyler olmasına katkıda bulunacak, Üniversitelerin sanat bölümlerine öğrenci hazırlayacak, Geleceğin oyuncularını, müzisyenlerini, balet-balerinlerini, yazarlarını yapılandıracak, Kendi sanatçılarını kendi okulundan yetiştirecek, Sanatın evrensel ormanında İzmir’den bir ağaç olacak Art Academy İzmir. Gelin Art Academy İzmir’e o büyük ağacın dalı, yaprağı, çiçeği, meyvesi olun.